Blachodachówka gontopodobna


Blachodachówka gontopodobna
Spółka AHI Roofing to spółka, której posiadaczem jest firma z Norwegii. Para się produkowaniem dachówek z materiału blachowego. W propozycji znajduje się, przykładowo blachodachówka z posypką mineralną. Ciekawa jest dachówka typu Corona, jaka jest dachówką z blachy wzorowanej na gontach. Firma oferuje gontopodobną blachę w 6 kolorach. Skupia się na blachowych pokryciach dachowych i w ten sposób jest światowym liderem w gałęzi budownictwa. Jako znakomity wytwórca pokryć dachowych wykorzystuje najnowsze możliwości technologiczne oraz oferuje dachówki już w 120 państwach.

Szczegóły strony #:

Komentarze (0):

Brak komentarzy

Dodaj nowy komentarz:

xE-mail nie będzie publikowany
Uzupełnij pola
Bezpieczeństwo Captcha

Podobne wpisy:


 • » Blachodachówka gontopodobna

  Blachodachówka gontopodobna
  Spółka AHI Roofing to spółka, której posiadaczem jest firma z Norwegii. Para się produkowaniem dachówek z materiału blachowego. W propozycji znajduje się, przykładowo blachodachówka z posypką mineralną. Ciekawa jest dachówka typu Corona, jaka jest dachówką z blachy wzorowanej na gontach. Firma oferu (...)

  Data dodania: 2014-05-22 10:53:36 | Szczegóły

 • » Marmur Poznań

  Marmur Poznań
  Czy słyszeliście już Państwo, że w domu jednorodzinnym najlepiej wyglądają kominki zrobione z granitu? Nasza firma proponuje Państwu bogaty wybór elementów dekoracyjnych, zrobionych z kamienia, m.in. z pięknego granitu, konglomeratu oraz trawertynu. Jeśli zatem szukacie speców od kamiennych elementó (...)

  Data dodania: 2013-06-25 08:21:33 | Szczegóły